IHR Bokaal – Stand

De IHR bokaal is een wedstrijd van 5 wedstrijden totaal. Dit is  een onderlinge dressuurwedstrijd conform KNHS regels.

Per wedstrijddag hebben we een uitslag met prijzen, voor de IHR bokaal gelden de 4 beste wedstrijden bij elkaar opgeteld. Er is een IHR bokaal voor klasse 1 & 2 en er is een IHR bokaal voor klasse 3 & 4 manege ruiters en een IHR bokaal voor klasse 3 & 4 voor ruiters met eigen paarden. Je hoeft uiteraard niet voor de bokaal te rijden, elke wedstrijd is een wedstrijd op zich!

Klasse 1: ruiters t/m 9 jaar (geen galop, met begeleiding mag)
Klasse 2: ruiters t/m 12 jaar (geen galop)
Klasse 3: ruiters t/m 16 jaar
Klasse 4: ruiters vanaf 17 jaar

De IHR Bokaal voor klasse 3 & 4 eigen paarden wordt mede mogelijk gemaakt door ontspanningsLAB. De winnaar krijgt een  gratis behandeling voor zijn of haar paard!

Klasse 1 & 2:

Eind uitslag:

Ruiter Klasse EP/MP Pnt. 11 febr Pnt. 4 maart Pnt. 6 mei Pnt. 3 jun Pnt. 8 jul Totaal punten
1 Giorgia Hobbel 2 EP 81 79 83 75 318
2 Dilara van der Boom 1 MP 74 75 80 70 299
3 Gioiah Hernandez 2 EP 67 56 76 79 278
4 Chimene van Kleef 2 EP 52 63 78 72 265
5 Chiara Hernandez 1 EP 0 79 81 71 231
6 Delana Platano 2 EP 63 73 78 0 214
7 Sophie van der Steen 1 MP 50 61 0 0 111
8 Jessi Tas 2 EP 0 0 0 78 78
9 Bouchra Mol 2 EP 63 0 0 0 63
10 Lizzy Hauser 1 MP 61 0 0 0 61
11 Layla Mars 1 MP 53 0 0 0 53

alle uitslagen:

Ruiter Klasse EP/MP Pnt. 11 febr Pnt. 4 maart Pnt. 6 mei Pnt. 3 jun Pnt. 8 jul
1 Giorgia Hobbel 2 EP 81 64 79 83 75
2 Gioiah Hernandez 2 EP 67 56 76 79 0
3 Chimene van Kleef 2 EP 52 63 78 72 0
4 Dilara van der Boom 1 MP 74 0 75 80 70
5 Delana Platano 2 EP 0 63 73 78 0
6 Chiara Hernandez 1 EP 0 0 79 81 71
7 Sophie van der Steen 1 MP 50 61 0 0 0
8 Bouchra Mol 2 EP 63 0 0 0 0
9 Lizzy Hauser 1 MP 61 0 0 0 0
10 Layla Mars 1 MP 53 0 0 0 0
11 Jessi Tas 2 EP 0 0 0 0 78

 

Klasse 3 & 4 – Eigen Paarden, mede mogelijk gemaakt door OntspanningsLAB:

Eind uitslag:

Ruiter Klasse EP/MP Pnt. 11 febr Pnt. 4 maart Pnt. 6 mei Pnt. 3 jun Pnt. 8 jul Totaal punten
1 Dineke Graveland 4 EP 206 198 201,5 204 809,5
2 Desiree de Ronde 3 EP 181 190,5 204,5 200 776
3 Dewi Franken 3 EP 184 195,5 189,5 187,5 756,5
4 Nancy Prins 4 EP 183,5 184,5 195,5 192,5 756
5 Samantha van Baalen 3 EP 174 191 186 199 750
6 Nadine Troost 3 EP 176,5 188 195 184 743,5
7 Rianne Immerzeel 4 EP 189 166,5 190 190,5 736
8 Britney van Saarloos 4 EP 176 179 184,5 185,5 725
9 Maartje Boudestijn 4 EP 168,5 177 182 193,5 721
10 Ineke van der Ham 4 EP 179 184,5 183,5 173,5 720,5
11 Frank van der Niet 4 EP 178,5 167 186,5 178 710
12 Natalie Treur 4 EP 0 198,5 198,5 197 594
13 Lucas van der Niet 3 EP 176 0 187 185 548
14 Nicky Mulder 4 EP 187 180 0 180,5 547,5
15 Lisanne Behluni 3 EP 0 185,5 183 177 545,5
16 Rosan van der Zee 4 EP 191 170 184 545
17 Ilonca Mos- Bolier 4 EP 202,5 204 0 0 406,5
18 Rachelle Ardon 3 EP 201 205,5 0 0 406,5
19 Nikki Koese 3 EP 189 195 0 0 384
20 Saskia Remers 4 EP 199,5 183 0 0 382,5
21 Demi van Appel 4 EP 0 187 191,5 0 378,5
22 Elise Markwat 4 EP 200,5 172 0 0 372,5
23 Angelique van Beers 4 EP 188 174,5 0 0 362,5
24 Beyza Ilan 4 EP 177,5 175,5 0 0 353
25 Yvonne Sanmiardjo 4 EP 181,5 164 0 0 345,5
26 Nathanya Steffen 3 EP 191 0 0 0 191
27 Tara Lagerwaard 3 EP 190,5 0 0 0 190,5
28 Nèomy van Gils 3 EP 181,5 0 0 0 181,5
29 Sue Mackay 4 EP 175,5 0 0 0 175,5
30 Laurette Pelser 4 EP 172 0 0 0 172
31 Kim Winkels – Lemckert 4 EP 118 0 0 0 118

alle uitslagen:

Ruiter Klasse EP/MP Pnt. 11 febr Pnt. 4 maart Pnt. 6 mei Pnt. 3 jun Pnt. 8 jul
1 Dineke Graveland 4 EP 206 198 201,5 204 0
2 Dewi Franken 3 EP 184 180 195,5 189,5 187,5
3 Nancy Prins 4 EP 179 183,5 184,5 195,5 192,5
4 Desiree de Ronde 3 EP 181 165 190,5 204,5 200
5 Nadine Troost 3 EP 176,5 155 188 195 184
6 Samantha van Baalen 3 EP 0 174 191 186 199
7 Ineke van der Ham 4 EP 0 179 184,5 183,5 173,5
8 Rianne Immerzeel 4 EP 189 0 166,5 190 190,5
9 Rosan van der Zee 4 EP 191 170 0 184
10 Britney van Saarloos 4 EP 176 179 0 184,5 185,5
11 Frank van der Niet 4 EP 178,5 167 0 186,5 178
12 Maartje Boudestijn 4 EP 168,5 177 0 182 193,5
13 Ilonca Mos- Bolier 4 EP 202,5 204 0 0 0
14 Rachelle Ardon 3 EP 0 201 205,5 0 0
15 Natalie Treur 4 EP 0 0 198,5 198,5 197
16 Nikki Koese 3 EP 189 195 0 0 0
17 Saskia Remers 4 EP 199,5 183 0 0 0
18 Demi van Appel 4 EP 0 0 187 191,5 0
19 Elise Markwat 4 EP 200,5 172 0 0 0
20 Lisanne Behluni 3 EP 0 0 185,5 183 177
21 Nicky Mulder 4 EP 187 0 180 0 180,5
22 Lucas van der Niet 3 EP 0 176 0 187 185
23 Angelique van Beers 4 EP 0 188 174,5 0 0
24 Beyza Ilan 4 EP 177,5 175,5 0 0 0
25 Yvonne Sanmiardjo 4 EP 181,5 164 0 0 0
26 Nathanya Steffen 3 EP 191 0 0 0 0
27 Tara Lagerwaard 3 EP 190,5 0 0 0 0
28 Nèomy van Gils 3 EP 181,5 0 0 0 0
29 Sue Mackay 4 EP 175,5 0 0 0 0
30 Laurette Pelser 4 EP 172 0 0 0 0
31 Kim Winkels – Lemckert 4 EP 0 118 0 0 0

 

Klasse 3 & 4 – Manege Paarden:

Eind uitslag:

Ruiter Klasse EP/MP Pnt. 11 febr Pnt. 4 maart Pnt. 6 mei Pnt. 3 jun Pnt. 8 jul Totaal punten
1 Kaily Seitz 3 MP 171,5 181 188 180,5 721
2 Elisa ’t Mannetje 3 MP 168,5 181 173,5 178,5 701,5
3 Katja Kool 4 MP 175 176 187 0 538
4 Suzanne Meurs 3 MP 0 175,5 179 0 354,5
5 Kimberley van Eck 4 MP 165 0 0 0 165

alle uitslagen:

Ruiter Klasse EP/MP Pnt. 11 febr Pnt. 4 maart Pnt. 6 mei Pnt. 3 jun Pnt. 8 jul
1 Kaily Seitz 3 MP 171,5 181 0 188 180,5
2 Elisa ’t Mannetje 3 MP 168,5 181 0 173,5 178,5
3 Katja Kool 4 MP 175 176 0 187 0
4 Suzanne Meurs 3 MP 0 0 175,5 179 0
5 Kimberley van Eck 4 MP 165 0 0 0 0